Перевіряємо YieldON на сої в Київській області!

Як відомо, всі нові продукти проходять ретельну перевірку у виробничих умовах. Не є винятком і наш інноваційний продукт від італійської компанії Valagro – біостимулятор YieldON. Ми ретельно вивчаємо вплив цього унікального продукту на врожайність різних культур.

Цього разу «новини з поля» Київщини. Попередній відбір рослин проводили на виробничій дослідницькій ділянці ТОВ «Добробут Плюс» Богуславського району Київської області.

Для отримання максимально достовірних даних ми збільшили кількість проб до п’яти: для визначення кількості бобів на рослинах, установлення коефіцієнта гілкування, висоти прикріплення нижніх бобів та інших морфологічних параметрів.

Рослини, оброблені YieldON значно краще гілкуються -  коефіцієнт гілкування становив 2,28, порівняно із рослинами контрольних зразків – 1,24.  На рослинах досліджуваних ділянках боби починали утворюватися нижче на 4 см (висота прикріплення нижніх бобів становила 9,8 см на оброблених рослинах YieldON, на контрольних зразках – 12,3 см. І найцікавіший показник майбутнього врожаю – кількість бобів на рослинах: рослини з обробленої ділянки YieldON мали, у середньому за 5 повтореннями, 21,3 боби на рослині, що майже вдвічі більше ніж на контрольних зразках – 11,7 бобів/рослині.

Однак навіть візуально рослини з частини поля, обробленої YieldON (двічі по 1,0 л/га), суттєво відрізняються від контрольних зразків. Помітне зеленіше забарвлення: відповідно, процеси синтезу відбуваються інтенсивніше. Кількість бічних гілок на рослинах вища, тобто більше місця для утворення й розвитку бобів. Кількість і розміри бобів на рослинах, оброблених YieldON, більші порівняно з необробленими.

Нагадаємо: YieldON – унікальний біостимулятор, спрямований на активацію синтезу й транспортування запасних поживних речовин, посилений поділ клітин і, як результат, – збільшення врожаю культур. Продукт створений на основі активних компонентів – екстрактів трьох різних рослин: морських водоростей, рослини родини тонконогові, рослини родини лободові, збагачений мікроелементами. Чекаємо врожаю!!!