Як сформувати високий урожай зернових за високих температур

Шановні партнери!

Нагадуємо вам, зараз йде активна фаза виходу в трубку зернових озимих культур, а за високих температур і умов весняного розвитку, коли кущення майже не відбувалося, рослини пшениці озимої не сформували достатньо продуктивних стебел. Відповідно, розраховувати на високі врожаї не доводиться.

Наразі ми можемо вплинути на утворення більшої кількості колосків у майбутньому колосі, посприяти нормальному розвитку квіток у колосках, а також вберегти рослини пшениці озимої від впливу високих температур завдяки забезпеченню їх фосфором, калієм та міддю:

фосфор, окрім впливу на кореневу систему, активно впливає на розвиток генеративних органів;

калій – фактор термостійкості рослин, завдяки йому рослини не втрачають вологу через випаровування й активно протистоять високим температурам;

мідь допомагає гормонам рослин підтримувати утворення квіток, розвиток насіннєзачатків.
Листкові діагностики в різних регіонах України свідчать про суттєву нестачу міді в рослинах пшениці озимої.

У асортиментному портфелі ПКП «Агроскоп Інтернешнл» є продукт Трейфос Cu, який поєднує в собі всі три елемента, необхідні озимим зерновим.

Тобто Трейфос Cu містить фосфор (216 г/л), калій (144 г/л) та мідь (12 г/л). Такий набір елементів живлення ідеально підходить для умов високих температур і нестачі вологи.

При застосуванні Трейфос Cu у фазу трубкування пшениці озимої в нормі 1–2 л/га можна забезпечити збільшення кількості колосків у колосі до 22 шт. і більше, відповідно, підвищити врожай на 3–5 ц/га.

Більше інформації про продукт Трейфос Cu: його особливості, спектр дії та норми застосування у додатку до даного інформаційного повідомлення.

Скачати PDF