Агроцентри Агроскоп

ДІЮЧИЙ АГРОЦЕНТР №1

Знаходиться в с. Настасів, Тернопільського р-ну, Тернопільської області

На полі Агроцентра «Західний» розміщені дві культури – ріпак озимий та озима пшениця. Дата посіву озимого ріпаку – 20 серпня, озимої пшениці – 15 вересня.

На ділянках озимого ріпаку був внесений Бутізан Стар в нормі 2,0 л/га та провели внесення рістрегуляторів Карамби Турбо, Тілмора, Сетара, Заміра, Тебузола, Мікроплюс дісперс.

Досліди по озимому ріпаку включають порівняння різних осінніх та весняних рістрегуляторів, фунгіцидів по цвітінню, норм добрив, 25 гібридів компаній Bayer, Limagrain, Pioneer, висіяних з нормою 30 – 60 шт/м2 (різні варіанти).

Досліди по озимій пшениці включають 17 сортів іноземної селекції провідних селекційних компаній. Ділянки розміщені на площі поряд з дорогою.

Норма висіву коливається від 350 до 550 насінин/м2. На даному полі проводяться випробування сортів на пристосованість до різних технологій живлення, також проводиться випробування осінніх гербіцидів на їх ефективність та вплив на врожайність порівняно з весняним внесенням. Також буде проведено випробування та порівняння мікродобрив, рістрегуляторів та фунгіцидів.

ДІЮЧИЙ АГРОЦЕНТР №2

Знаходиться в Кіровоградська область, Петрівський район, с. Олександро-Мар’ївка На дослідному полі в Агроцентрі «Південний Схід» знаходиться полігон по озимому ріпаку, озимих пшениці, ячмені, тритікале.

Посів ріпаку проводився 15 серпня, озимих зернових 29 вересня. На ділянках озимого ріпаку провели внесення рістрегуляторів Карамби Турбо, Тілмора, Сетара, Заміра для порівняння їх впливу на перезимівлю та врожайність. Досліди по озимому ріпаку включають порівняння різних осінніх та весняних рістрегуляторів, фунгіцидів по цвітінню, норм добрив, 23 гібриди компаній Bayer, Limagrain, Pioneer посіяні з нормою 30 – 60 шт/м2 (різні варіанти). Ділянка ріпаку з рістрегуляторами

Досліди по озимих зернових включають 21 сорт пшениці іноземної селекції провідних селекційних компаній, сорт ячменю з різними варіантами протруйників та 5 сортів озимого тритікале з нормами висіву 200 – 450 насінин/м2. Ділянки розміщені на площі поряд з дорогою. На даному полі проводяться випробування сортів на пристосованість до різних технологій живлення, також проводиться випробування весняних гербіцидів на їх ефективність та вплив на врожайність порівняно з контролем. Також буде проведено випробування та порівняння мікродобрив, рістрегуляторів та фунгіцидів.