Рада директорів

Ірина Іванова

голова наглядової ради "Агроскоп Інтернешнл"
Ірина Іванова є також виконавчим директором Origin Holdings Ukraine, Нідерланди. З 2002 року Ірина працює над проектами щодо розвитку бізнесу компанії та пошуком нових інтеграційних можливостей.

Антон Яковенко

генеральний директор компанії "Агроскоп Інтернешнл"
Антон Яковенко з березня 2017 року очолює посаду генерального директора компанії "Агроскоп Інтернешнл". За час своєї кар’єри Антон працював на керуючих посадах: фінансовий директор ДП "Кондитерська корпорація "Рошен", генеральний директор ТОВ "Управлінська компанія "ТерраФуд", перший віце-президент з фінансів ПАТ «"Компанія "Райз", аудитор компанії KPMG.

Роман Забула

операційний директор
Роман Забула з 2014 року займає посаду операційного директора та відповідає за виконання компанією фінансових зобов’язань, планування, контроль та аналіз бюджету, оцінку фінансових ризиків, а також транспортну та складську логістику. До 2014-го протягом 11 років Роман працював у міжнародній аудиторській компанії KPMG.

Олексій Стеценко

директор з розвитку бізнесу
Олексій Стеценко, директор з розвитку бізнесу, відповідає за комплексний аналіз бізнесу компанії, визначення її стратегії та пріоритетних напрямів розвитку. Олексій приєднався до компанії "Агроскоп Інтернешнл" у червні 2016-го, до цього протягом 8 років працював у компанії "Монсанто".

Наталія Рязанцева

директор з маркетингу
Директор з маркетингу Наталія Рязанцева долучилася до компанії у квітні 2016 року. Відповідає за розробку й реалізацію маркетингової стратегії, просування бренда "Агроскоп", спільні проекти з партнерами та розвиток сервісних послуг компанії. Перед цим Наталія працювала у таких провідних компаніях, як "Сингента" та "Миронівський хлібопродукт".

Олександр Токарєв

комерційний директор
Олександр Токарєв приєднався до команди "Агроскоп Інтернешнл" у вересні 2015 року та взяв під контроль формування і збут продуктового портфеля компанії. Олександр розпочав свою кар’єру в 1996 році й працював на керівних посадах у таких компаніях, як Cargill, Mars, Gillette, Coca-Cola.

Ірина Терещенко

HR -директор
Ірина приєдналася до команди "Агроскоп Інтернешнл" у вересні 2017 року і відповідає за створення і реалізацію HR-стратегії, організаційного дизайну компанії на етапі трансформації, розвитку бренду працедавця "Агроскоп". Ірина понад 10 років працює в HR-секторі – на різних позиціях у міжнародних компаніях: 7 років у Kraft Foods та 3 – у Jabil. За даними delo.ua, Ірина входить до рейтингу HR-професіоналів "TOP 35 under 35".

Борис Приходько

директор з торгівлі сільгосппродукцією та управління ризиками
З серпня 2017 року Борис відповідає за торгівлю сільгосппродукцією та управління ціновими ризиками на ринку аграрної сировини. Борис має великий досвід у формуванні торгових стратегій як на фізичному, так і на біржовому ринках аграрної сировини. Понад 22 роки Борис працює в аграрній галузі, з яких 2 роки займав посаду керівника у ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" та 11 років працював у ПАТ "Компанія "Райз".