Керівництво

Ірина Іванова

 

Голова наглядової ради «Агроскоп Інтернешнл» Ірина Іванова є також виконавчим директором Origin Holdings Ukraine, Нідерланди. З 2002 року Ірина працює над проектами щодо розвитку бізнесу компанії та пошуком нових інтеграційних можливостей.

 

Антон Яковенко

Антон Яковенко з березня 2017 року очолює посаду генеральний директор компанії «Агроскоп Інтернешнл». За час своєї кар’єри Антон працював на керуючих посадах: фінансовий директор ДП «Кондитерська корпорація Рошен»,  генеральний директор ТОВ управлінська компанія «ТерраФуд», перший віце-президент з фінансів ПАТ «Компанія «Райз», аудитор компанії KPMG.

Роман Забула

Роман Забула з 2014 року займає посаду операційного директора та відповідає за виконання компанією фінансових зобов’язань, планування, контроль та аналіз бюджету, оцінку фінансових ризиків, а також транспортну та складську логістику. До 2014-го протягом 11 років Роман працював у міжнародній аудиторській компанії KPMG.

Олександр Токарєв

Комерційний директор Олександр Токарєв приєднався до команди «Агроскоп Інтернешнл» у вересні 2015 року та взяв під контроль формування і збут продуктового портфеля компанії. Олександр розпочав свою кар’єру в 1996 році й працював на керівних посадах у таких компаніях, як Cargill, Mars, Gillette, Coca-Cola.

Наталія Рязанцева

Директор з маркетингу Наталія Рязанцева долучилася до компанії з квітня 2016 року. Відповідає за розробку й реалізацію маркетингової стратегії, просування бренда «Агроскоп», спільні проекти з партнерами та розвиток сервісних послуг компанії. Перед цим Наталія працювала у таких провідних компаніях, як «Сингента» та «Миронівський хлібопродукт».

Олексій Стеценко

Олексій Стеценко, директор з розвитку бізнесу, відповідає за комплексний аналіз бізнесу компанії, визначення її стратегії та пріоритетних напрямків розвитку. Олексій приєднався до компанії «Агроскоп Інтернешнл» у червні 2016-го, до цього протягом 8 років працював у компанії «Монсанто».