Про нас

«Агроскоп Інтернешнл» – це міжнародна компанія, яка 15 років працює з українськими агровиробниками та забезпечує безперебійну роботу господарств протягом всього циклу вирощування культур. Компанія активно впроваджує інноваційні комплексні рішення, надає високопрофесійні агрономічні консультації, постачає перевірені часом та якістю продукти (насіння, ЗЗР, мікро- та макродобрива).

Завдяки партнерству з групою Origin Enterprises, до складу якої компанія увійшла в 2014р., «Агроскоп» отримує прямий доступ до найбільш передових технологій аграрного інтелекту Європи та ретранслює його клієнтам. Тим самим ми розширили свої можливості у постачанні стратегічних ресурсів та технологій, які підтримують стабільність та прибутковість сільгоспвиробників України. 

Origin Enterprises – це європейський постачальник основних витратних засобів для рослинництва та харчової промисловості в Ірландії, Британії, Польщі, Румунії та Україні. Компанія Origin Enterprises представлена на Ірландській (Дублінській) та Лондонській біржах. Робота груп компаній спрямована на впровадження ретельно підібраних систем вирощування культур. Усі системи перед впровадженням тестуються на дослідницьких центрах компанії (а це понад 50 тис. ділянок у Європі). Одним з досягнень груп компаній Origin Enterprises є зареєстрований світовий рекорд 16,52 т/га врожаю озимої пшениці в сезон 2014-2015 років.

Компанія «Агроскоп Інтернешнл» пропонує:

Роботу з єдиним європейським дистриб’ютором в Україні національного масштабу
З входом до міжнародної групи компаній Origin Enterprises «Агроскоп Інтернешнл» отримав прямий доступ до передових технологій аграрного інтелекту Європи. Ми передаємо досвід власного та європейського агровиробництва задля підвищення врожайності та якість польових культур. Робота компанії зосереджена на відкритості та прозорості процесів, це надає гарантію сільгоспвиробникові в отриманні якісних послуг та продуктів.
Висококваліфікаційні консультації спеціалістів аграрної галузі
Запорука високих врожаїв – правильно підібраний продукт та технологія вирощування культур. Постачаючи продукт, ми дбаємо про прибутковість аграрія і тому дипломовані професіонали аграрної сфери, з урахуванням досвіду та знать, наддадуть високопрофесійні консультації та підберуть оптимальний продукт для кожного господарства. 
Власно розроблені технології вирощування культур
15 років успішного досвіду агровиробництва та технологічна підтримка європейських партнерів надає нам статус незалежного експерта-агронома країни. На основі результатів аналізу ґрунтів, рослин та мінеральних добрив, планових показників урожайності та собівартості виробництва фахівці «Агроскоп» розроблять індивідуальну технологічну карту вирощування рослин.
Тканинну діагностику рослин, супутниковий моніторинг стану посівів, прогнозування врожаю
Передові технології вирощування сільськогосподарських культур потребує постійного та якісного агрономічного супроводу задля забезпечення очікуваного врожаю. Ми використовуємо сучасні інструменти моніторингу полів з подальшим аналізом та прогнозуванням проблем, а також надає рекомендації щодо їх запобігання. Сервіси компанії допоможуть оптимізувати використання мінеральних добрив, підвищити врожайність та якість, а також зменшити собівартість вирощеної продукції.
Швидке та своєчасне забезпечення витратними матеріалами для повного та безперебійного циклу вирощування рослин (насіння, ЗЗР, мікро- та макродобрива)
Досліджуючи потребу агровиробників, ми дбаємо про своєчасне забезпечення господарств витратними матеріалами. Задля цього проводиться попередня закупівля та розподіл продуктів по паспортизованих складах «Агроскопу», що дозволяє здійснити швидку доставку до клієнта.
Клієнтську підтримку – фінансування, зернотрейдинг, агроконсалтинг
Наше прагнення – забезпечення зручних та безперебійних умов праці. Однією з причин несвоєчасних посівів, підживлень чи внесень засобів захисту рослин є недостатність оборотних коштів. Тому «Агроскоп» використовує різноманітні інструменти фінансування клієнтів таких як: авальований вексель, форвардний контракт чи аграрна розписка.
Бездоганний сервіс та відповідальність
Довіра аграрія – найвища нагорода за нашу працю. Ми розвиваємось і створюємо комфортні умови партнерства. Надання комплексних пропозицій, залучення агросервісів, швидкість прийняття рішень та відповідальність – це і є Агроскоп!