Про нас

«Агроскоп Інтернешнл» – це міжнародна компанія, яка більше років працює з українськими агровиробниками та забезпечує безперебійну роботу господарств протягом всього циклу вирощування культур. Компанія активно впроваджує інноваційні комплексні рішення, надає високопрофесійні агрономічні консультації, постачає перевірені часом та якістю продукти (насіння, ЗЗР, мікро- та макродобрива).

Завдяки партнерству з групою Origin Enterprises, до складу якої компанія увійшла в 2014р., «Агроскоп» отримує прямий доступ до  передових технологій аграрного інтелекту Європи та ретранслює його клієнтам. Тим самим ми розширили свої можливості у постачанні стратегічних ресурсів та технологій, які підтримують стабільність та прибутковість сільгоспвиробників України. 

Origin Enterprises – це європейський постачальник основних витратних засобів для рослинництва та харчової промисловості в Ірландії, Британії, Польщі, Румунії, Бельгії, Бразилії та Україні.  Робота груп компаній спрямована на впровадження ретельно підібраних систем вирощування культур, що ретельно тестуються на дослідницьких центрах компанії.

Компанія «Агроскоп Інтернешнл» пропонує:

Роботу з єдиним європейським постачальником в Україні національного масштабу
Робота компанії зосереджена на відкритості та прозорості процесів, це надає гарантію сільгоспвиробникові в отриманні якісних послуг та продуктів.
Висококваліфікаційні консультації спеціалістів аграрної галузі
Запорука високих врожаїв – правильна комбінація високотехноліяних продуктів і технології вирощування культур.
Власно розроблені технології вирощування культур
На основі результатів аналізу ґрунтів, рослин та мінеральних добрив, планових показників урожайності та собівартості виробництва фахівці «Агроскоп» розроблять індивідуальну технологічну карту вирощування рослин.
Тканинну діагностику рослин, супутниковий моніторинг стану посівів, прогнозування врожаю
Ми використовуємо сучасні інструменти моніторингу полів з подальшим аналізом та прогнозуванням проблем, а також надає рекомендації щодо їх запобігання. Сервіси компанії допоможуть оптимізувати використання мінеральних добрив, підвищити врожайність та якість, а також зменшити собівартість вирощеної продукції.
Швидке та своєчасне забезпечення витратними матеріалами для повного та безперебійного циклу вирощування рослин (насіння, ЗЗР, мікро- та макродобрива)
Досліджуючи потребу агровиробників, ми дбаємо про своєчасне забезпечення господарств витратними матеріалами. Задля цього проводиться попередня закупівля та розподіл продуктів по паспортизованих складах «Агроскопу», що дозволяє здійснити швидку доставку до клієнта.
Клієнтську підтримку – фінансування, зернотрейдинг, агроконсалтинг
Наше прагнення – забезпечення зручних та безперебійних умов праці. Однією з причин несвоєчасних посівів, підживлень чи внесень засобів захисту рослин є недостатність оборотних коштів. Тому «Агроскоп» використовує різноманітні інструменти фінансування клієнтів таких як: авальований вексель, форвардний контракт чи аграрна розписка.
Бездоганний сервіс та відповідальність
Довіра аграрія – найвища нагорода за нашу працю. Ми розвиваємось і створюємо комфортні умови партнерства. Надання комплексних пропозицій, залучення агросервісів, швидкість прийняття рішень та відповідальність – це і є Агроскоп!