Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/agroscop/agroscope.ua/www/includes/modules/Template/xtemplate.class.php on line 664

Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/agroscop/agroscope.ua/www/includes/modules/Template/xtemplate.class.php on line 664
Засоби захисту рослин - Каталог продукцiї | Агроскоп - технології аграрного інтелекту

Засоби захисту рослин

Виробники

Гліфоган™ РК

Гліфоган™ - неселективний післясходовий гербіцид системної дії для контролю широкого спектру багаторічних та однорічних однодольних та дводольних бур’янів

Голтікс™ Голд МС

Голтікс™ Голд – селективний гербіцид системної дії з інноваційною запатентованою препаративною формою, призначений для боротьби з дводольними та однорічними злаковими бур’янами на посівах цукрових буряків.

Галіган™ КЕ

Галіган™ – селективний контактний гербіцид для досходового та раннього післясходового застосування у посівах цибулі та соняшнику для контролю широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур’янів.

Голтікс™ КС

Голтікс™ – гербіцид системної дії, призначений для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами на посівах цукрових і кормових буряків.

Бельведер™ Форте КС

Бельведер™ Форте – високоефективний селективний системний гербіцид для контролю однорічних дводольних та деяких злакових бур’янів в посівах цукрових буряків.

Чейзер-П® СЕ

Чейзер-П® - селективний системний гербіцид для контролю однорічних дводольньних бур'янів у посівах кукурудзи.

Бенелус™ КЕ

Бенелус™ – фунгіцид системної дії для контролю парші, борошнистої роси та філостіктозу в насадженнях яблуні та захисту винограду від мілдью, оїдіуму та сірої гнилі.

Фольпан™ ВГ

Фольпан™ — контактний фунгіцид широкого спектру дії, призначений для захисту картоплі від фітофторозу та винограду від комплексу хвороб.

Імпера Голд® КЕ

Імпера Голд® - комбінований контактно-системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту зернових культур, соняшнику та сої від широкого спектру хвороб.

Каліф™ КЕ

Каліф™ – селективний гербіцид грунтової дії призначений для контролю широкого спектру дводольних та злакових бур’янів у посівах сої та ріпаку.

Каліф™ Mега ФК

Каліф™ Мега - селективний грунтовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами в посівах ярого та озимого ріпаку шляхом досходового застосування.

Ліндер® КЕ

Ліндер® призначений для боротьби з іржею, септоріозом, борошнистою росою та іншими хворобами, що вражають стебло, листя та колос зернових культур.

Когінор™ РК

Когінор™ – системний інсектицид контактно-кишкової дії для захисту плодових, овочевих культур та хмільників від гризучих та сисних шкідників. Когінор™ має широкий спектр дії та ефективний проти рівнокрилих (Homoptera), твердокрилих (Coleoptera), лускокрилих (Lepidoptera) та інших шкідників.

Ламдекс™ СК

Ламдекс™ – піретроїдний інсекто-акарицид для захисту зернових, технічних, плодових культур від комплексу гризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщів.

Маврік™ ЕВ

Маврік™ – піретроїдний інсекто-акарицид контактної та шлункової дії для захисту яблуні, озимої пшениці, цукрових буряків та ріпаку від комплексу гризучих та сисних шкідників.

Мерпан™ ВГ

Мерпан™ - контактний фунгіцид широкого спектру дії призначений для захисту яблуні від парші (Venturia enaequalis) та сірої гнилі плодів, гороху та сої від аскохітозу та фузаріозу.

Міраж™ КЕ

Міраж™ – фунгіцид імідазольної групи широкого спектру дії для захисту зернових культур. Високоефективний проти збудників хвороб з групи аскоміцетів та недосконалих грибів.

Містраль™ ВГ

Містраль™ — селективний системний гербіцид ґрунтової дії для знищення бур’янів під час вирощування сої, картоплі та томатів.

Нікоган™ MД

Нікоган™ – селективний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими і деякими дводольними бур’янами в посівах кукурудзи.

Пендіган™ КЕ

Пендіган™ — системний, селективний гербіцид ґрунтової дії для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур’янами в посівах сої, моркви і соняшнику.

Пауертвін™ КС

Пауертвін™ – системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур’янами на посівах цукрових та кормових буряків.

Прометрекс™ КС

Прометрекс™ — селективний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами на посівах соняшнику, картоплі, сої та моркви.

Пірінекс® КЕ

Пірінекс® - фосфорорганічний інсектицид контактної, кишкової та фумігантної дії для захисту зернових, буряків цукрових, картоплі та яблуні від комплексу гризучих та сисних шкідників.

Пірінекс® Супер КЕ

Пірінекс® Супер - комбінований інсектицид широкого спектру дії, ефективний у боротьбі з багатьма видами гризучих та сисних шкідників на посівах зернових, цукрових буряків, ріпаку в садах та виноградниках.